DECHEM
Bandaska - Postmoderna XL
sklo kouřové, foukané s barevnými nálepy, sign. a dat. DECHEM 2015, výška 33 cm, průměr 22 cm (Zí)
20.10.2016 - 20:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
DECHEM
Bandaska - Postmoderna XL
Aukce: | Křehká síla skla |
Datum: | 20.10.2016 - 20:00 |
Místo konání aukce: | "Soho" Podolské nábřeží 1, Praha 4 |
Prohlídka: | 08.10. - 20.10.2016 |